Jacek Jaśkowiak z dr Górnym (w środku) w szpitalu, gdy jeszcze nie trzeba było nosić maseczek fot. UMP

Poznań: Dr Jacek Górny zakażony koronawirusem. I zaprosił na kawę Justynę Sochę oraz Edytę Górniak

Szef szpitalnego oddziału ratunkowego szpitala przy Szwajcarskiej zaprosił jeszcze Jerzego Ziębę i Huberta Czerniaka, a zaproszonych wybrał nieprzypadkowo: wszyscy słyną z oświadczeń, że pandemii koronawirusa tak naprawdę wcale nie ma.

„Serdecznie zapraszam do mnie na kawę Pana Jerzego Ziębę, Pana Huberta Czerniaka, Panią Justynę Sochę oraz Panią Edytę Górniak.
Okazja jest szczególna, ponieważ jestem aktualnie zakażony koronawirusem SARS 2, więc wymienieni powyżej z chęcią wypiją ze mną kawę. Wszystko – oczywiście – bez maseczki, w końcu to „ściema” – napisał poznański lekarz. – „Liczę, że mnie Państwo w ten sposób zdemaskują, jako opłaconego statystę. Jednocześnie pozostając zdrowymi po bezpośrednim kontakcie ze mną udowodnią państwo, że COVID 19 to rzeczywiście „plandemia strachu”.
W razie jednak zachorowania nie ma problemu, gdyż Panowie Andrzej Frydrychowski i Jerzy Zięba wyleczą Państwa, podając Wam dożylnie perhydrol, gigantyczne dawki witaminy C, czy DMSO.
Czekam”.

Lekarz zaprosił swoich gości za pośrednictwem Facebooka. Wymienieni jeszcze się nie zdeklarowali czy przyjdą, natomiast propozycję z entuzjazmem przyjęli internauci, oferując na przykład, że dowiozą rogale do tej kawy, albo proponując, by dodatkowo jeszcze zaprosić posła Grzegorza Brauna, autora książki „Fałszywa pandemia”.

el