Stary Rynek fot. Karolina Adamska

Poznań: Co robić w nadchodzący weekend? 31 stycznia – 2 luty 2020

Nadchodzący weekend najprawdopodobniej najlepiej spędzić w teatrze. Ale możliwości (jak co tydzień) przygotowaliśmy znacznie więcej.
Serca na odwyku / Poznań / 31.01.2020
31 stycznia @ 17:00 – 19:00

SERCA NA ODWYKU – to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Szalone Nożyczki w Poznaniu – dodatkowy termin 31.01
31 stycznia @ 17:30 – 22:30

Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. “Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Pokahontaz Rahim x Fokus / Kleszcz / Poznań
31 stycznia @ 19:30 – 23:30

Pokahontaz czyli Rahim i Fokus zapraszają na koncert promujący płytę RENESANS. Podczas koncertu nie zabraknie też wcześniejszych utworów, które wszyscy znamy i na które wszyscy czekamy.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Nowa Fala Polskiego Dansingu – Babu Król & Smutne Piosenki
31 stycznia @ 20:00 – 23:00

Nietuzinkowe show koncertowe, podczas którego będzie można usłyszeć autorskie adaptacje dancingowych szlagierów oraz alternatywne wersje coverowe hitów z lat 70., 80. i 90!

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Tensal | Tama
31 stycznia @ 23:00 – 1 lutego @ 06:00

Tensal, czyli Hector Sandoval, to doświadczony producent, 1/2 legendarnego duetu Exium, a także członek projektu Selección Natural, który współtworzy wraz z Oscarem Mulero i Reeko. Poszukując innych koncepcji muzyki techno wykreował solowy projekt Tensal.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Spektakl “Kobieta Idealna” – Poznań 01.02.2020
1 lutego @ 17:00 – 19:00

Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Illusion / 1.02 / Klub U Bazyla, Poznań
1 lutego @ 19:00 – 23:30

Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

GTA Soundtrack Night / Alternativa
1 lutego @ 20:30 – 2 lutego @ 03:00

Wszystko zaczęło się w 1997 roku i trwa nieprzerwanie do dziś. Wojny gangów, pościgi policyjne, zabójstwa na zlecenie i wciągające misje. Powstał świat, w którym nie ma miejsca na nudę, a zapaleńcy potrafią w nim spędzić setki godzin i „zniknąć z powierzchni ziemi”.

To oczywiście Grand Theft Auto. Fenomen marketingowy, społeczny i kulturowy, o którym słyszał chyba każdy, ale…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Pleasurekraft | Tama
1 lutego @ 23:00 – 2 lutego @ 06:00

Nie ma chyba na świecie duetu, który wybiłby się szybciej, niż transatlantyckie duo Pleasurekraft. Ich wydany w 2010 numer “Tarantula” zrobił niemałe zamieszanie na rynku, windując ich na sceny największych światowych klubów i festiwali…

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Przygoda z ogrodnikiem – spektakl komediowy | Poznań
2 lutego @ 19:15 – 21:15

“Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: “Między Łóżkami”, “Ostra Jazda”, “Old Love”, czy “Randka w Ciemno na dwie pary”.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

To oczywiście tylko część z wydarzeń, które mają się odbyć w Poznaniu. Wszystkie można znaleźć w naszym kalendarium (klik).

mat. pras. / op. AS

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze