Natalia koncert fot. Blue Note
Można się wybrać na Koncert Wiedeński, posłuchać Marii Emilii śpiewającej fado, pośmiać z Mateuszem Sochą albo wybrać z dziećmi do Galerii Miejskiej Arsenał. Propozycji – jak zawsze – nie brakuje.
Koncert Wiedeński – Noworoczna GALA 2020 – Poznań 10 lutego @ 18:00 – 21:00

NOWOROCZNA GALA 2020 – KONCERT WIEDEŃSKI z Królewską Orkiestrą Odessa „Z Wiednia do Nowego Jorku” Myroslaw Kril dyrygent Karolina Leszko. To podróż do roztańczonego i magicznego Wiednia, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszechczasów innych kompozytorów. Dowiedz się więcej »

Milonga Amarantowa u Pana Gara 10 lutego @ 20:30 – 23:00 PAN GAR, ul.Slowackiego 19/21

Kochani Tangueros, Serdecznie zapraszamy na tradycyjną poniedziałkową milongę. W miłej atmosferze, znanych kątach i przestrzeniach, przy pięknej muzyce i Waszym doborowym towarzystwie. Dowiedz się więcej »

Rodzic w Galerii – oprowadzanie dla osób z małymi dziećmi 11 lutego @ 11:00 – 12:00
Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6

Prowadzenie: Bogna Błażewicz Jeżeli jesteście młodymi rodzicami marzącymi o tym, aby wyrwać się z kieratu domowych obowiązków, zachęcamy do skorzystania z naszej inicjatywy! Dowiedz się więcej »

Spotkanie z Agnieszką Pajączkowską i Aleksandrą Zbroją 11 lutego @ 18:00 – 20:00
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82

Mariola jest pewna, że mężczyźni zawsze będą górą. Bochenek tęskni za PGR-em. Stefania nigdy nie była w Warszawie, Gosia chce stamtąd wrócić. Autorki ruszają z Warszawy i okrążają województwo mazowieckie, rozmawiając po drodze z rolniczkami, gospodyniami, sklepowymi, przedsiębiorczyniami, bezrobotnymi. Dowiedz się więcej »

SOLD OUT! Poznań: Mateusz Socha – “Masochista” 11, 12 i 13 lutego @ 19:00 – 22:00
TROPS Akademickie Centrum Kultury, ul. Św. Rocha 9

Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem „Masochista”. Mateusz Socha – dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Dowiedz się więcej »

Marcin Kydryński prezentuje – Siesta w drodze: Maria Emília 11 lutego @ 20:00 – 23:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Po raz pierwszy w Polsce, jeden z najciekawszych młodych głosów współczesnej sceny fado – Maria Emília. Dowiedz się więcej »

Natalia Piotrowska-Paciorek: specjalny koncert walentynkowy 12 lutego @ 19:00 – 22:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Koncert najpiękniejszych utworów musicalowych, filmowych oraz pop. Natalii akompaniować będzie pianistka, Vlasta Traczyk, wielokrotnie odnosząca sukcesy w międzynarodowych konkursach pianistycznych. Dowiedz się więcej »

Zapiski intymne o Tyrmandzie z Marcelem Woźniakiem 13 lutego @ 18:00 – 20:00
Biblioteka Raczyńskich, Plac Wolności 19

W maju przypadnie setna rocznica urodzin Leopolda Tyrmanda, pisarza, popularyzatora jazzu, jednej z najbarwniejszych osobowości powojennej Warszawy. Dowiedz się więcej »

Ed Sheeran Night / Poznań 13 lutego @ 20:00 – 23:00
Blue Note Poznań, ul. Kościuszki 79

Wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Eda Sheerana. Niedawno zakończyła się największa trasa koncertowa w historii muzyki! „Divide Tour” oficjalnie stała się najbardziej kasową trasą z największą frekwencją. W międzyczasie światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Sheerana – „No.6 Collaborations Project”, która zrzesza największe sławy muzyki rozrywkowej. Dowiedz się więcej »

Maria Peszek // Poznań // 13.02.2020 13 lutego @ 20:00 – 14 lutego @ 00:00
Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82

SORRY POLSKO SUPER TOUR sorry polsko to będzie dobry rok będziemy śpiewać i tańczyć wbrew wszystkiemu będziemy robić to, co umiemy najlepiej – krzyczeć! Dowiedz się więcej »

el