Poznań: Co ciekawego w środę na Animatorze?

Animator fot. M. Zakrzewski Animator
Przed południem pokazy konkursowe, po południu – konferencja dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, spotkanie z twórcami seriali, będzie też propozycja dla fanów gier wideo. Festiwal Animator zaprasza!

Przed południem o 10:00 i 12:00 festiwal zaprasza na pokazy konkursowych filmów krótkometrażowych. O 13:15 startuje konferencja online dla profesjonalistów z branży audiowizualnej ANIMATOR PRO | IN BETWEEN.
O 14:00 rozpocznie się pokaz w ramach bloku POLISH FRAMES: WYJDĘ Z SIEBIE i Q&A z twórcami konkursowych seriali. Artyści będą przepytywani online przez dwie godziny!

Z kolei o 16:00 rozpocznie się pokaz KOBIETY MAJĄ GŁOS, a o 17:00 – w ramach sekcji głównej W NAS I MIĘDZY NAMI – seans POWRÓT Z GWIAZD. Wyświetlone zostaną filmy inspirowane twórczością Stanisława Lema, którego setne urodziny w tym roku świętuje cała Polska.

O 18:00 – pokaz LĘKI I MARZENIA NASZEJ PRZYSZŁOŚCI, a o 19:00 propozycja dla fanów gier wideo: zaproszenie na spotkanie MONSTRA W GRACH RETRO I WSPÓŁCZEŚNIE ORAZ ICH WPŁYW NA POPKULTURĘ.

O 20:00 festiwal połączy się z Kanadyjczykiem, Alexem Pelletierem, który opowie o kulisach pracy animatora. O 21:00 natomiast w planach jest retrospektywa Joanny Quinn, która w tym roku zostanie uhonorowana Kryształowym Pegazem za całokształt twórczości. Pół godziny później rozpocznie się ANIMATOR W PLENERZE na Wolnym Dziedzińcu, gdzie tym razem zostanie wyświetlony film „Cowboy bebop”.

Bilety na wydarzenia offline można kupić w kasie Kina Muza oraz na portalu bilety24.pl.

Animator

Podziel się: