CK Zamek

Poznań: CK Zamek zaprasza on line!

Nie zdążyłeś zobaczyć wystawy „Nieznany Impresjonizm: Manet, Pissarro i im współcześni”? A może chcesz jeszcze raz przeżyć zwiedzanie ekspozycji „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst”? Skorzystaj z multimedialnych zbiorów CK Zamek!

Zamkowy Youtube pełen jest rejestracji debat i spotkań m.in. z Festiwalu Fabuły i Poznania Poetów. Na nasz kanał trafiła właśnie nowość: filmowa wycieczka po wystawie „Nieznany Impresjonizm: Manet, Pissarro i im współcześni”

Polecamy także blog zamekczyta.pl, na którym można znaleźć relacje ze spotkań literackich
i rozmowy z autorami, którzy odwiedzili Zamek. Zamawiamy nowe teksty, szczególnie u autorów, których spotkania odwołaliśmy!

Profil FB Kina Pałacowego, po uzyskaniu zgód od twórców, będzie udostępniać filmy nagrodzone na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA.

Natomiast Centrum Praktyk Edukacyjnych planuje na swoim profilu udostępniać darmowe narzędzia do prowadzenia edukacji zdalnej. Jak wiemy, nauczycielki, edukatorzy, wykładowcy akademiccy stoją teraz przed dużym wyzwaniem prowadzenia działalności dydaktycznej on-line.

Wszystkie propozycje ZAMKU on-line znajdziecie tutaj.

CK Zamek, el

0 0 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze