Miłośnicy Cybiny rajd rowerowy

Poznań: Charytatywny Rajd Rowerowy dla trzech chorych chłopców

700 kilometrów podzielonych na sześć etapów z Poznania do Ostródy – tyle przejadą uczestnicy charytatywnego rajdu, z którego dochód jest przeznaczony na leczenie trzech ciężko chorych chłopców. Rajd rusza w połowie lipca i jeszcze się można zapisywać!

Uczestnicy rajdu startują z Poznania (Antoninek, koło kościoła) 16 lipca, jadą do Ostródy, wracają natomiast 24 lipca. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną. W trakcie rajdu przewidziano ogniska oraz zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. Można również “zaliczać” tylko poszczególne etapy lub jeden etap.

Pełna kwota wpisowego wynosi 300,00 zł, podzielona na 6 etapów ( 50,00 za etap), która po odjęciu kosztów zostanie przekazana na cele kwesty publicznej dla chłopców. Zgłoszenia przyjmuje Komandor Rajdu: krzysztof.mdc1@gmail.com lub tel.608 471 168 lub przez stronę www.milosnicy-cybiny.pl.

Rajd jest organizowany dla 10-letniego Norberta chorego na chłoniaka, Bartosza chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną i drugiego Norberta, który ma 5 lat i zmaga się z dwiema bardzo rzadkimi chorobami: naczyniakowatością i hiperinsulinizmem.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze