Centrum Inicjatyw Senioralnych fot. UMP

Poznań: Centrum Inicjatyw Senioralnych znów otwarte

6 lipca będzie można ponownie wybrać się do Centrum Inicjatyw Senioralnych po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Wizyty będą jednak możliwe wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Działalność CIS musiała zostać przeorganizowana dla bezpieczeństwa starszych mieszkanek i mieszkańców Poznania. Wprowadzono szereg zasad, które pozwolą zapobiegać ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Wizyta w Centrum będzie możliwa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, ale wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem tel. 61 847 21 11 lub 61 842 35 09.

W siedzibie CIS trzeba będzie zakrywać usta i nos (każdy gość powinien mieć własną maseczkę lub przyłbicę). Obowiązkowa będzie też dezynfekcja rąk oraz utrzymywanie co najmniej 2-metrowego dystansu. Na terenie centrum będzie mogła przebywać tylko jedna osoba, nie licząc pracownika. Wyjątki będą robione tylko dla seniorów i seniorek, którzy mają problemy z poruszaniem się i potrzebują pomocy innej osoby.

– Mamy nadzieję, że nowe zasady odwiedzin przyjmiecie państwo z życzliwością i zrozumieniem – zaprasza Wojciech Bauer, dyrektor Centrum Inicjatyw Senioralnych. – Przed wizytą prosimy o zapoznanie się ze szczegółami na temat przebywania w siedzibie CIS, które zawarte są w regulaminie.

Centrum nie dysponuje żadnymi materiałami drukowanymi, ulotkami czy plakatami poza prasą dla starszych mieszkańców miasta (m.in. Senioralny Poznań, Gazeta Senior). Te materiały udostępnione będą w oznaczonym miejscu na korytarzu przed CIS lub w siedzibie – wówczas wydawane będą przez pracownika na życzenie gościa. Niedostępny jest również samoobsługowy Pokój Informacyjny 60+.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości można kontaktować się z Centrum Inicjatyw Senioralnych – tel. 61 847 21 11, 61 842 35 09 oraz centrum@centrumis.pl (w godz. 8.00-16.00).

UMP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze