burza Górna Wilda

Poznań: Burza, korki i wypadki

Burza, która przeszła nad Poznaniem, spowodowała spore korki w kilku miejscach miasta. Doszło też do wypadku, który zakorkował okolice ronda Śródka.

Kierowcy utknęli w korkach na Naramowickiej i Lechickiej. Burza z obfitymi opadami deszczu na placu budowy sprawiła, że jezdnią płynęły potoki wody, sporo jest też ogromnych kałuż, które lepiej ostrożnie omijać – a to wszystko spowalnia ruch. Dodatkowo utrudnia tam ruch kolizja, do jakiej doszło na Serbskiej przy wjeździe na most Lecha – samochód uderzył tam w latarnię.

Burza przyczyniła się też do wypadku, jaki miał miejsce na ulicy Hlonda u wylotu Głównej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, jedna osoba jest ranna. Na miejscu pracują służby i policja, więc także z tego powodu może być tam kłopot z przejazdem. Korek ciągnie się aż do ronda Rataje.

Na szczęście burza trwała zbyt krótko, by do kłopotów z przejazdem dołożyły się kłopoty z zalaniem miasta. Na razie w stałych miejscach typu Dolna i Górna Wilda czy Dolny Łazarz stoją ogromne kałuże, ale kłopotów z przejazdem nie ma.

Policja jednak apeluje do kierowców o bardziej ostrożną jazdę i zdjęcie nogi z pedału gazu.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze