Poznań: Bójka na Podgórnej. Z ratownikiem medycznym

Kłótnia i szarpanina między grupą młodych ludzi i ratownikiem medycznym – taką sytuację przedstawia nagranie wykonane na ulicy Podgórnej nocą z 4 na 5 września. Co się tam wydarzyło?

Film wraz z opisem otrzymała telewizja WTK. Można na nim zobaczyć kłótnię między ratownikiem medycznym a dwójka młodych ludzi. na chodniku leży jeszcze jedna osoba, i to najprawdopodobniej do niej wezwano karetkę. Jednak zachowanie ratownika medycznego, który przyjechał na interwencję, najwyraźniej nie spodobało się wzywającym, bo postanowili go nagrać telefonem. Ale kiedy ratownik zauważył, że jest nagrywany, wyrwał telefon nagrywającemu i rzucił go na chodnik, jak opisywał widz, który nadesłał film.

Na nagraniu widać też szarpaninę i to, że kobieta rzuciła w ratownika jakimś przedmiotem, ale nie trafiła. Ratownik ją odpycha, kobieta uderza w witrynę sklepu, a w akcję włącza się jej towarzysz. Do telewizji zgłosił się też świadek wydarzenia, który twierdzi, że to ratownik został zaatakowany.

Telewizja opublikowała nagranie i wysłał je także Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego z prośbą o komentarz. Otrzymała zapewnienie, że sprawa jest wyjaśniana i gdy będzie wiadomo, co tam się wydarzyło – dyrekcja WSPR na pewno zajmie stanowisko w tej sprawie.

3 2 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze