Poznań: Bambrzy zapraszają na… wesele!

Będą zmówiny, ślub pod Ratuszem i oczepiny przy Muzeum Bambrów Poznańskich. W niedzielę w Poznaniu odbędzie się prawdziwe bamberskie wesele. I wszyscy są zaproszeni!

Chętni powinni się zjawić najpierw o godzinie 15.00 w Muzeum Bambrów Poznańskich przy ulicy Mostowa 7/9. Tam zaplanowano zmówiny, bo przecież żadne wesele nie może zacząć się bez zmówin. W ramach dalszych atrakcji o 16.30 odbędą się zaślubiny przed Ratuszem, a później orszak weselny z panna młodą przejedzie ulicami Starego Miasta do parku Bambrów Poznańskich oczywiście. O 18.30 z kolei zaczną się oczepiny – ponownie przy Muzeum Bambrów Poznańskich.

Weselnym uroczystościom towarzyszyć będą cały dzień Zespół Muzyki Dawnej “Huskarl”, Orkiestra Miasta Poznania przy MPK, Kapela Teofil z Katowic – a jako główna atrakcja wieczoru o 20.00 Provinz Posen!

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny! Z uwagi na pandemię koronawirusa na wieczorny koncert obowiązuje limit miejsc (obowiązuje kolejność przybycia), a na wszystkich wydarzeniach w ciągu dnia obowiązują maseczki. Organizatorzy maja jednak nadzieję, że mimo to wszyscy będą się na bamberskim weselu doskonale bawili.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze