Poznań: Aukcja lokali użytkowych. „ZKZL zadbał o atrakcyjne lokalizacje”

lokal na aukcję, Gwarna7fot. ZKZL

11 lokali, w tym w takich lokalizacjach jak Szyperska czy Gwarna – ZKZL 16 września zaprasza na kolejną aukcję najmu lokali użytkowych. Tak jak poprzednio aukcje odbędą się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej.

Miesiąc temu Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych organizował aukcję najmu lokali użytkowych w nowych pawilonach handlowo-usługowych przy ul. Świt, która cieszyła się dużym powodzeniem. Udało się znaleźć najemców dla większości oferowanych lokali. Widząc duże zainteresowanie, ZKZL postanowił zorganizować kolejną aukcję.

Wrześniowa aukcja rozpocznie się 16 września o godzinie 12.00, a ZKZL wystawia na niej 11 lokali użytkowych.
– Tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach lokale będą mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni – wyjaśnia Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy ZKZL. – Najmniejszy z nich ma 22 metry kwadratowe, a największy prawie 150 metrów kwadratowych. Szeroka oferta powinna ułatwić przedsiębiorcom dopasowanie lokalu do własnych potrzeb, zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak również pod kątem możliwości finansowych. Jak zawsze ZKZL zadbał o atrakcyjne lokalizacje. Tym razem przedsiębiorcy będą mogli ubiegać się o lokale mieszczące się między innymi przy ul. Gwarnej, Szyperskiej czy Bukowskiej.

Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie aukcji oraz wpłata wadium określonego indywidualnie dla każdego lokalu do dnia 15 września 2021 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami, regulamin i inne niezbędne informacje znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Wszystkie lokale można obejrzeć przed aukcją, po uprzednim kontakcie z administratorem wraz z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Podziel się: