Agata Tamioła fot. FB

Poznań: Asertywność i porozumienie bez przemocy dla WOŚP

To kolejna forma wsparcia Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Chętni zyskają wiedzę – a WOŚP pieniądze z wylicytowanych opłat za warsztat.

Na warsztat “Asertywność i porozumienie bez przemocy” zapraszają Studio Jogi YAM oraz Agata Tamioła.

Po wstępie teoretycznym na temat dbałości o własne granice oraz nauce komunikatu typu “ja”, warsztaty przejdą w formę zadań praktycznych w parach lub na forum grupy, polegających na odmawianiu, przyjmowaniu komplementów, wyrażaniu gniewu, wyrażaniu zakłopotania.

Głównym celem spotkania będzie przyswojenie zasady STOP. Uczestnicy nauczą się dbać o czas dla siebie na reakcję, by unikać sytuacji manipulacji, będą potrafili dostrzec ukryte potrzeby w komunikatach innych ludzi i poszerzą swoją perspektywę odnośnie do komunikacji w ogóle.

Prowadząca Agata Tamioła to magister pedagogiki i trenerka w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i komunikacji od 6 lat. Jest też zapaloną joginką i stałą bywalczynią studia Jogi YAM.

Warsztat odbędzie się 24 stycznia o godzinie 15.30 (potrwa 2,5 godziny)
w studio Jogi YAM, a ze względu na obostrzenia pandemiczne będzie mogło w nim wziąć udział tylko 5 osób. O tym, kto znajdzie się pośród tej piątki, zadecyduje wysokość deklarowanych wpłat na rzecz WOŚP.

Jak wziąć udział w akcji? Trzeba wejść na fanpage Studia Jogi YAM na Facebooku, gdzie znajduje się post z linkiem umożliwiającym wzięcie udziału w licytacji.

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze