Jeden z pasażerów tramwaju miał zachowywać się agresywnie w stosunku do współpasażerów. Z pomocą próbował im przyjść motorniczy, jednak i on ucierpiał w zdarzeniu.
Na szczęście motorniczy nie doznał żadnych dotkliwych obrażeń. Agresywny pasażer został zatrzymany przez współpasażerów i przekazany policji, która teraz prowadzi czynności w tej sprawie.
Źródło: Głos Wielkopolski