namiot przed szpitalem

Poznań: 6 osób w Wielkopolsce zakażonych koronawirusem

Badania laboratoryjne potwierdziły dodatnie wyniki u kolejnych 6 osób z Wielkopolski. Są to mieszkańcy powiatów poznańskiego, jarocińskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego.

Młoda kobieta z powiatu poznańskiego, która w stanie dobrym, przebywa w kwarantannie domowej. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Młody mężczyzna z powiatu poznańskiego, w stanie dobrym, jest na kwarantannie domowej. Miał kontakt z osobą zakażoną.

Starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej. Miał kontakt z osobą zakażoną.

Mężczyzna w średnim wieku z powiatu poznańskiego, w stanie dobrym przebywa w kwarantannie domowej. Wrócił z zagranicy, gdzie doszło prawdopodobnie do zakażenia.

Kobieta w średnim wieku z powiatu jarocińskiego. Jej stan jest dobry, leży w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Miała kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Jego stan jest dobry, leży w poznańskim szpitalu przy ul. Szwajcarskiej. Miał kontakt z osobą zakażoną.

Na terenie województwa wielkopolskiego w dniu 22.03.2020 r. z powodu podejrzenia koronawirusem: objętych nadzorem epidemiologicznym jest 3246 osób, hospitalizowanych jest ogółem 70 osób, poddanych kwarantannie jest 3544 osób.  Łącznie 36 osób jest zakażonych koronawirusem. Dwie osoby zmarły.

WUW, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze