Poznań: 19 kwietnia rozpoczynają się kolejne remonty. Będą utrudnienia!

roboty drogowe fot. ZDM

Roboty budowlano-montażowe w ulicach Sytkowskiej i Dniestrzańskiej oraz budowa przyłącza sieci elektroenergetycznej na Obornickiej. Kierowcy na Woli i Podolanach od 19 kwietnia będą musieli korzystać z objazdów.

Jak informuje Miejski Inżynier Ruchu, 19 kwietnia rozpoczną się prace przy budowie sieci wodociągowej wraz z przyłączem na ulicach Sytkowskiej i Dniestrzańskiej. W związku z tym na czas prac część obu ulic w rejonie skrzyżowania zostanie zamknięta. Utrzymany zostanie dojazd i dojście do posesji, ale kierowcy będą musieli korzystać z objazdu, który wytyczono ulicami Niemeńską, Lednicką i Dunajecką. Prace potrwają około miesiąca.

Również 19 kwietnia rozpoczyna się budowa przyłącza do sieci elektroenergetycznej do salonu samochodowego przy ul. Obornickiej 249. Tu z utrudnieniami muszą się liczyć piesi – w czasie budowy ruch może się odbywać po kładce, bo zawężane będą niewielkie fragmenty jezdni po północnej stronie ul. Heleny Szafran oraz odcinki pobocza po zachodniej stronie ul. Obornickiej od skrzyżowania z ulicą Heleny Szafran w stronę centrum. Prace potrwają do 31 grudnia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: