Poznański Festiwal Kryminału Granda 2019

Poznań: 18 września rozpoczyna się Granda!

– Granda się odbędzie jak zawsze – zapewniają organizatorki Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. I zapraszają na sensacyjne spotkania z tym gatunkiem literatury oraz jej twórcami od 18 do 20 września.

Przypomnijmy: Granda to festiwal, którego celem jest popularyzacja literatury kryminalnej i robi to z powodzeniem oraz niesłabnącym entuzjazmem od pięciu lat. Tegoroczna edycja będzie szósta z kolei.

Program Grandy to nie tylko literatura. Kryminał wkracza na deski sceniczne, są też filmy, a nawet muzyka klasyczna i wszystko w nader niestereotypowym wydaniu. Dość powiedzieć, że w ubiegłym roku, wspólnie z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego uczestnicy festiwalu dowiadywali się, jak Sherlock Holmes morduje skrzypce…

Zawsze są goście: czołówka twórców polskiego kryminału i znakomici goście ze świata, a dodatkową i wyjątkową atrakcją są też Stacje Sensacje, czyli festiwalowe i mocno kryminalne wydarzenia dziejące się w różnych miejscach całego miasta i odnoszące się do głównej tematyki festiwalu, czyli kryminału, w iście sensacyjny sposób.

Festiwalowi oczywiście towarzyszy też kiermasz nowości wydawniczych, ale są tu też doskonałe okazje dla tych, którzy chcą uzupełnić swoje serie wydawnicze, a wszystko w nader atrakcyjnych cenach.

W tym roku Granda odbędzie się w dniach 18-20 września, a pełen program festiwalu już wkrótce będzie można znaleźć na stronie www.festiwal-granda.pl.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze