Poznań: 15-latek z bronią. “Terror w jednej ze szkół”

15-letni chłopiec z pistoletem, który zapowiada na nagraniu wideo, że jego koledzy ze szkoły nie mogą już się czuć bezpiecznie.

Takie nagranie opublikował dzisiaj portal epoznan.pl, który otrzymał je od jednego ze swoich czytelników. – To strzela naprawdę. I to mocno – zapewnia na nagraniu chłopiec, sugerując że może użyć broni. Jest on jednym z uczniów Szkoły Łączności w Poznaniu i to właśnie między uczniami tej placówki zaczął krążyć filmik.

Okazało się, że nagranie jest autentyczne, a policjanci już o nim wiedzą – zostali powiadomieni przez samą szkołę. Udało im się też już zidentyfikować chłopca, który bawi się bronią na filmie. Okazało się, że jest to fascynat militariów. Policja przeszukała jego mieszkanie i znalazła dwie sztuki broni, wspomniany wyżej pistolet oraz karabin pneumatyczny. Ze względu na to, że nie były to prawdziwe bronie, zezwolenie nie było konieczne.

Nagranie policjanci przekażą teraz do Sądu Rodzinnego. On zdecyduje co dalej z 15-letnim fanem militariów.

zdjęcie ilustracyjne

7
Dodaj komentarz

avatar
Grzegorz Grześ
Grzegorz Grześ

Gdzie k**są rodzice i gdzie szkola? Dzieciaki wychowuje ulica ,internet,gry komputerowe.I potem są takie skutki
i ciekawe skąd gówniarz miał broń?
Jeszcze troche to będą takie akcje jak w amerykańskich szkolach.

Adrian Brzęcki
Adrian Brzęcki

Serio?? Dziecko ma zainteresowania które realizuje a policja kieruje sprawę do sądu. Szkoda że patologia się nie zajmują

Pseudonim*
Pseudonim*

“nie były to prawdziwe bronie”??? Serio? A Bronia miała już skończone 18 lat żeby jej używać? Nie była to prawdziwa BROŃ. Matko, dziennikarze od 7 boleści. Po studiach, wyuczeni. A problemy z pisownią polską , odmianą i stylistyką zdania – jak w podstawówce. Dramat.