Do pożaru samochodu doszło po południu w Czerwonaku. Świadkowie zauważyli dym unoszący się spod maski samochodu. Musiała interweniować straż pożarna.
Jak informują wielkopolscy strażacy, zgłoszenie o dymie spod maski samochodu osobowego otrzymali 7 września przed godziną 16.00. Natychmiast na miejsce udały się zastępy strażaków i ugasiły ogień. Na szczęście nikt nie ucierpiał.