Pleszewscy strażacy gasili pożar samochodu osobowego, do którego doszło na terenie jednej z posesji przy ulicy Kaliskiej. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Pożar zauważono 13 stycznia przed godziną 9.00. Jak powiedział portalowi Pleszew Nasze Miasto st. kpt. Paweł Mimier, dowódca JRG PSP w Pleszewie, gdy strażacy dotarli na miejsce, ogień obejmował już wnętrze samochodu. Strażacy ugasili pożar i sprawdzili auto kamerą termowizyjną, by sprawdzić, czy nigdzie już nie tli się ogień. Przyczyna pożaru nie jest znana. Na szczęście nikt nie ucierpiał.