Poważny wypadek na DK25. Jedna osoba ciężko ranna

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Kokanin Kolonia. Jedna osoba, kobieta kierująca osobowym volkswagenem, odniosła poważne obrażenia.

Do wypadku doszło 12 maja po godzinie 14.00. Jak informuje portal „kalisz24 INFO”, z ustaleń policji wynika, że około 40-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu – prosto pod samochód ciężarowy.

Doszło do czołowego zderzenia z ciężarówką, a siła uderzenia była tak duża, że kierującą strażacy musieli wydostać z samochodu rozcinając karoserię narzędziami hydraulicznymi. Natychmiast po wydobyciu kobieta została przekazana ratownikom medycznym i przewieziona na SOR. Jej stan został oceniony jako ciężki. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Na miejscu wypadku pracowały zastępy z JRG nr 1 KM PSP w Kaliszu, OSP Czartki, OSP Tykadłów, a droga krajowa nr 25 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Kierowcy musieli korzystać z objazdów wyznaczonych przez policję.

Podziel się:

Ostatnio dodane: