Sprawdzanie zgód TCF
wtorek, 1 lipca, 2025

Potrącenie mężczyzny na torach. Nie udało się go uratować

W miejscowości Okonek w powiecie złotowskim pociąg relacji KrakówKołobrzeg potrącił mężczyznę przechodzącego przez tory. Mężczyzna zginął na miejscu. Ruch pociągów na tej trasie był wstrzymany przez kilka godzin. 

Do tragicznego wypadku doszło 12 stycznia przed godziną 14.00 w Okonku – nie wiadomo, w którym miejscu mężczyzna wtargnął na tory. Na miejscu nadal pracują służby, strażacy i złotowska policja.

Ruch pociągów na tej trasie był wstrzymany aż do godziny 17.00, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu. Pociągi nadal mają opóźnienia – obecnie pociąg „Gwda” z Poznania do Kołobrzegu, który powinien być w Okonku o godzinie 17.00, ma 26 minut spóźnienia, a „Trygław” z Poznania do Kołobrzegu, który powinien dojechać o 19.02, ma 38 minut spóźnienia według Portalu Pasażera.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańPotrącenie mężczyzny na torach. Nie udało się go uratować