Potrącenie dziecka na parkingu. Lądował śmigłowiec LPR

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Półtoraroczne dziecko zostało potrącone przez samochód na parkingu jednego z budynków przy ulicy Słowackiego w Gnieźnie. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał jego do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło 17 września przed godziną 19.00. Z nieoficjalnych informacji portalu “gniezno24” wynika, że a parkingu przed jednym z budynków przy ul. Słowackiego zostało potrącone półtoraroczne dziecko. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, straż pożarną i policję, a ratownicy medyczni zdecydowali, że ze względu na obrażenia dziecka trzeba wezwać śmigłowiec LPR.

Maszyna wylądowała na boisku przy ul. Cieszkowskiego i zabrała dziecko do szpitala w Poznaniu. Szczegóły i okoliczności wypadku bada policja.

Źródło: gniezno24

Podziel się: