Reklama

Poświąteczna Masakra – wino i krótkie kino

Winiarnia “Pod Czarnym Kotem” zaprasza 9 stycznia na… odreagowanie magii świąt wszystkich tych, którym święta za bardzo się nie udały. W programie wino i krótkie kino…

Pokaz rozpocznie się o godzinie 20.00. Wino każdy wybierze sobie zgodnie z gustem, a oto opisy filmów:

Ruby full of shit
Kanada, 19 minut. Scenariusz i reżyseria: Jean-Guillaume Bastien.
Denis spędza świąteczny obiad z rodziną swojego chłopaka. Żarliwie wierząca i tradycyjna rodzina Carla zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki charakter ma relacja mężczyzn. Pomiędzy sześcioletnią siostrzenicą Carla i Denisem zaczyna się tragiczna w skutkach gra w kotka i myszkę.

W grudniu po południu
Polska, 15 minut. Scenariusz i reżyseria: Filip Bojarski.
Kto kryje się za przebraniem Świętego Mikołaja? Matka Jędrzeja, wiecznego studenta, cierpiącego na depresję skutecznie uprzykrza mu życie.

The Christmas Gift
Rumunia, 23 minuty. Scenariusz i reżyseria: Bogdan Muresanu.
21 grudnia 1989, ostatnie chwile Socjalistycznej Republiki Rumunii. Marius wysyła list do Świętego Mikołaja bez wiedzy rodziców. Sytuacja wymyka się spod kontroli.

Helsinki Mansplaining Massacre
Finlandia, 15 minut. Scenariusz i reżyseria: Ilja Rautsi.
Kobieta postanawia podjąć walkę z mężczyznami i stereotypami dotyczącymi roli kobiet w społeczeństwie. Prawdziwy horror jest bliżej niż jej się wydaje.

Łączny czas: 72 minuty.

Pokaz w oryginalnej wersji językowej z polskimi i angielskimi napisami. Wstęp wolny – przybywajcie!

Mat. pras., el

data-matched-content-rows-num="8,4" data-matched-content-columns-num="1,4" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked"

Dodaj komentarz

avatar