Ponad pięć tysięcy za trening bokserski z Jackiem Jaśkowiakiem

5,3 tys. zł – taką kwotą zakończyła się licytacja treningu bokserskiego z Jackiem Jaśkowiakiem, prezydentem Poznania. Cały dochód z aukcji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zwycięzca licytacji weźmie udział w treningu bokserskim, który odbędzie się w Mchitar Bagdasarian Boxing Club w Poznaniu. Trening poprowadzi prezydent miasta, a poziom będzie dostosowany do umiejętności osoby, która wygrała aukcję.

Aby wylicytować lekcję boksu z prezydentem Poznania, wystarczyło wejść na stronę internetową: https://rzeczyodserca.pl/362 i wziąć udział w aukcji:

Przedmioty wystawione przez prezydenta Poznania można było też zdobyć podczas licytacji, która odbyła się w CK Zamek w dniu finału WOŚP. Dzięki nim konto Orkiestry zasilone zostało kwotą niemal 15 tys. zł. Wśród darowanych przez Jacka Jaśkowiaka przedmiotów były m.in. gra Monopoly Poznań i pamiątkowy medal z poznańskiego Biegu Niepodległości – zostały wylicytowane za 4 tysiące złotych każdy. Dwie tablice ulicy por. Janiny Lewandowskiej, która na kilka miesięcy zastąpiła 23 Lutego, poszły za 3 tysiące zł. Na licytację wystawione również były okolicznościowe złote karty Peka, książka – wywiad rzeka z Jackiem Jaśkowiakiem, kalendarz Trzech Religii oraz koszulki “Wolne Miasto Poznań.

Całkowity dochód z aukcji w CK Zamek oraz internetowej licytacji na Allegro przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: UMP

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze