Jak poinformował dziś minister Michał Dworczyk, w kraju zaszczepiono już 4 015 574 osoby przeciwko koronawirusowi.
To łączna liczba szczepień wykonanych I i II dawką, jak wyjaśnił minister. Przy okazji podziękował też wszystkim medykom i osobom odpowiedzialnym za realizację Narodowego Programu Szczepień.