Policjanci pomogli znaleźć pacjentkę laboratorium. Sprawa była bardzo pilna!

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Z Komendą Powiatową Policji w Wolsztynie skontaktowała się przedstawicielka jednego z poznańskich laboratoriów diagnostycznych, prosząc o pomoc w skontaktowaniu się z jedną ze swoich pacjentek. Sprawa była bardzo pilna.

Wszystko wydarzyło się 4 stycznia około godziny 19.00, gdy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie odebrał telefon z laboratorium z prośbą o pomoc.
„Pracownica laboratorium poinformowała dyżurnego o tym, że nie może skontaktować się z mieszkanką Wolsztyna, u której w wyniku przeprowadzonych badań odnotowany krytyczny poziom potasu” – informuje KPP w Wolsztynie. – „W opinii rozmówczyni wolsztynianka powinna jak najszybciej skonsultować się w tej sprawie z lekarzem. Dyżurny skierował pod wskazany adres policjantów Wydziału Prewencji pełniących tego dnia służbę patrolową. Policjanci dotarli do mieszkania wolsztynianki już po kilku minutach od zgłoszenia”.

Jak się okazało na miejscu, w domu był tylko mąż pacjentki, więc to jemu policjanci przekazali informację z laboratorium. Mężczyzna zapewnił, że gdy tylko żona wróci do domu, natychmiast skontaktuje się z lekarzem.

„Motto policjantów „Pomagamy i Chronimy” może być rozumiane na wiele różnych sposobów” – podsumowują wolsztyńscy policjanci.

Podziel się:

Ostatnio dodane: