Policjanci „do zadań specjalnych” w szpitalu. Jako obstawa Świętego Mikołaja

policja w szpitalu fot. policja Poznań

„To było niecodzienne wyzwanie, z którym wzorowo poradzili sobie Policjanci do „zadań specjalnych” – poinformowała Komenda Miejska Policji na swoim profilu społecznościowym. 6 grudnia policjanci eskortowali… Świętego Mikołaja podczas wizyty w szpitalach.

„Grupa Realizacyjna Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu nie zawiodła. To oni złożyli świąteczną wizytę w Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu oraz w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera. Takiego spotkania nikt się nie spodziewał” – informują poznańscy policjanci na swoim profilu społecznościowym.

Choć goście – z wyjątkiem Świętego Mikołaja – wyglądali dość groźnie, to szybko przekonali do siebie małych pacjentów i nie mieli problemu, by wywołać uśmiech na buziach dzieci. A przecież tym dzieciom znacznie trudniej znaleźć powód do śmiechu…

Mali pacjenci dostali też prezenty, mogli obejrzeć policyjny sprzęt – i na pewno po tej wizycie wszyscy poczuli się znacznie lepiej! Policjanci też.
„Było warto…” – napisali. – „Ogrom radości, wymiana pozytywnych spojrzeń i moc życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. To był dzień PEŁEN wrażeń. Wywołaliśmy setki uśmiechów na twarzach dzieci. Zrobiliśmy trochę zamieszania i zostawiliśmy świetne wspomnienia. To było niecodzienne wyzwanie z którym wzorowo poradzili sobie Policjanci do „zadań specjalnych”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: