Policja szuka zaginionej siedemnastolatki. Czy ktoś ją rozpoznaje?

Aleksandra Młynarska fot. policja Sosnowiec

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu szukają 17-letniej Aleksandry Młynarskiej. Rodzina nie ma z nią kontaktu od 14 listopada. Są podejrzenia, że dziewczyna może przebywać w Poznaniu.

Jak informuje Zespół ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu, 14 listopada około godziny 22.00 17-latka wyszła z domu o do dziś nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.
„Z ustaleń wynika, iż może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który zamieszkuje wraz z bratem w wieku 16 lub 17 lat” – informuje KMP Sosnowiec. – „Rodzice mężczyzny mają przebywać poza granicami kraju”.

Rysopis: wiek z wyglądu około 17 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 160 centymetrów, włosy ciemny blond, długie, kręcone. W dniu zniknięcia dziewczyna była ubrana w czarno-różową kurtkę z napisem „The North Face”, czarna czapkę z rogami, miała też różową torebkę z napisem „The North Face”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu pod numer telefonu dyżurnego 47 8521 255, 47 8521 200.

Podziel się:

Ostatnio dodane: