Pływalnia na Winogradach w Poznaniu ponownie otwarta. Są nowe atrakcje

pływalnia Winogrady fot. POSiR

Zakończyła się przerwa technologiczna w Pływalni Miejskiej Winogrady na osiedlu Zwycięstwa i od 1 sierpnia można z niej ponownie korzystać. Nie działają jeszcze sauny i basen rekreacyjny, ale jest sporo atrakcji dla dla dzieci i młodzieży.

Czynny jest już 25-metrowy basen pływacki, dla dzieci i młodzieży przygotowano sporo atrakcji na sierpień.
“Już w najbliższy weekend, 5-6 sierpnia, na dużym basenie pojawi się wodny tor przeszkód” – informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. – “Z tej atrakcji dzieci skorzystają w cenie biletu wstępu – bez dodatkowych opłat. Na basen powróci też nauka pływania kajakami. Zajęcia ruszą 7 sierpnia i będą się odbywały w poniedziałki, środy i piątki. Po uruchomieniu małego basenu pływalnia zaprosi młodsze dzieci do udziału w zabawach z animatorami. Będą się one odbywały we wtorki i czwartki”.

Są też promocje cenowe: dzieci do 18 roku życia od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00 mogą skorzystać z dwugodzinnego pobytu na basenie w cenie 25 zł; seniorzy (60+) – od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-16.00 mogą skorzystać z dwugodzinnego pobytu na basenie w cenie 25 zł; rodzinny weekend – w soboty i niedziele od 7.00 do 16.00 bilet normalny w cenie biletu ulgowego.

1 sierpnia, ruszyła również przedsprzedaż zajęć nauki i doskonalenia pływania na wszystkich pływalniach POSiR. Osoby, które zapiszą się w sierpniu, mają gwarancję dotychczasowych cen.

“Na uczestników jak co roku czekają wykwalifikowani instruktorzy” – zapewnia POSiR. – “Oferta Pho3nix Akademii Pływania obejmuje zajęcia nauki i doskonalenia pływania, gimnastyki w wodzie i aqua fitnessu. Uczestnikami mogą być niemowlęta, dzieci i dorośli. Dodatkowo Pływalnia Atlantis zaprasza młodych poznaniaków i poznanianki do sekcji pływackiej, a na Winogradach dostępne będą zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami. W pierwszym tygodniu sierpnia zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie od osób, które kontynuują udział w zajęciach. Nowi klienci mogą zgłaszać się od 7 sierpnia. Zapisywać się można w kasach pływalni lub online – za pośrednictwem platformy “ToBilet”.

Kursy nauki pływania kończą się sprawdzianem w formie zawodów pływackich, po których każde dziecko otrzyma certyfikat oraz pamiątkowe zdjęcie, młodzi ludzie mogą też zdawać egzamin na kartę pływacką. Zajęcia ruszają na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady 4 września, a na Chwiałce 18 września.

Podziel się: