sobota, 24 lutego, 2024

Planowane roboty drogowe w Poznaniu. Gdzie można się spodziewać utrudnień?

Mieszkańcy miasta mogą spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym,, w związku z planowanymi pracami naprawczymi na kilku kluczowych ulicach. Zakład Robót Drogowych, poinformował, że działania obejmą szereg lokalizacji w różnych częściach miasta.

Wśród miejsc, gdzie będą przeprowadzone prace, znajduje się obszar przy skrzyżowaniu ulic Szelągowskiej i Winogrady. Drogowcy zajmą się również renowacją nawierzchni na ulicach Stróżyńskiego, Jawornickiej oraz Grunwaldzkiej. Dodatkowo, konserwacja jezdni jest zaplanowana na ulicach Starołęckiej, Borówki, Dymka, Warszawskiej, Chartowo oraz Jana Pawła II.

Mieszkańcy powinni również przygotować się na możliwe wygrodzenia na ulicach 28 Czerwca 1956 roku oraz Dolna Wilda, co może skutkować koniecznością korzystania z objazdów lub zmian w organizacji ruchu. Zakład Robót Drogowych apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach objętych pracami oraz o uwzględnienie możliwych opóźnień w planowaniu podróży.

Te konieczne prace mają na celu poprawę stanu infrastruktury drogowej i zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg. Planowane działania są częścią większego programu utrzymania i modernizacji dróg w mieście, mającego na celu zwiększenie komfortu i efektywności podróżowania.

Źródło: ZDM
Strona głównaPoznańPlanowane roboty drogowe w Poznaniu. Gdzie można się spodziewać utrudnień?