Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko w Blue Note

„Ja, wolny człowiek” – taki tytuł nosi koncert duetu Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko w klubie Blue Note. Koncert odbędzie się 24 marca.

Piotr Bukartyk tak pisze o swojej ostatniej płycie „Ja, wolny człowiek”: „Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę – nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta – pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć”.

Koncert Piotra Bukartyka w duecie  z Krzysztofem Kawałko będzie dla wielbicieli artystów wydarzeniem wyjątkowym. Oprócz obszernych fragmentów najnowszej płyty muzycy obiecują powrót do utworów starszych, przez wielu ciągle doskonale pamiętanych. Najbardziej znane piosenki: „Dokąd się wybierasz”, „Kobiety jak te kwiaty”, „Durna miłość”, „Małgocha”, „Kup sobie psa”, „Niestety trzeba mieć ambicję”, „Sznurek”, „Piosenka z praniem w tle” wykonywana z Katarzyną Groniec, „Prosto w nos” wykonywana z Magdą Umer i Arturem Andrusem, „Z tylu chmur” wykonywaną na zakończenie festiwalu Przystanek Woodstock

Koncert odbędzie się 24 marca o godzinie 19.00. Bilety w cenie 69 zł.

Organizator: Impresariat Muzyczny Duo.

Podziel się: