Pink Floyd History fot. Sławek Wąchała

Pink Floyd History w Poznaniu

Pink Floyd History to show przenoszące publiczność w magiczną podróż w czasie: w wędrówkę przez ponad 50 lat historii jednego z najwybitniejszych zespołów w dziejach rocka – Pink Floyd.

Pink Floyd History to włoski zespół, okrzyknięty jednym z najlepszych tribute bandów. Po raz pierwszy grają trasę koncertową w Polsce, zaprezentowali pełne emocji widowisko. W czasie koncertu odtworzona została droga zespołu od początku kariery do utworów prezentujących nurt rocka progresywnego. Publiczność usłyszała wielkie przeboje zespołu. Włoski tribute band to muzycy z wielkim talentem, do tego widać, że dobrze się bawią grając utwory Pink Floyd.

W 2015 roku Pink Floyd obchodził 50 lecie istnienia. W 2016 włoski tribute band naszykował muzyczne widowisko prowadzące przez pięć dekad czystej sztuki, filozofii i eksperymentów Pink Floyd.

Widowisku towarzyszyły efekty świetlne, projekcje i mapping. Całość uzupełniały napisy informujące o historiach z życia zespołu i wydarzenia na świecie inspirujących zespół.

Widowisko zostało przygotowane przez Viva Music Sp. z o.o.

mat. org. , Sławek Wąchała, fot. Sławek Wąchała

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze