Piłkarze ekstraklasy składali życzenia dla polskiej reprezentacji w Katarze (WIDEO)

fot. Wojtek Lesiewicz

Życzą „cudów, gdyby były potrzebne”, tytułu Króla Strzelców dla Roberta Lewandowskiego, medalu i wielu goli. Piłkarze ekstraklasy nagrali specjalne życzenia dla swoich kolegów z reprezentacji Polski walczących na mundialu w Katarze.

Życzenia można obejrzeć na Twitterze PKO BP Ekstraklasy, a nagranie zostało opublikowane w dniu rozpoczęcia mundialu. Są i życzenia od poznaniaków. Adrian Lis, bramkarz Warty Poznań, życzy „cudów, gdyby były potrzebne”, a te życzenia są zilustrowane bramką strzelona przez Lisa w meczu z Górnikiem Łęczną. I to był rzeczywiście cud, bo Lis strzelił gola w doliczonym czasie, no i przecież jest bramkarzem… Z kolei Filip Bednarek, bramkarz Lecha Poznań, życzył z kolei powodzenia bratu Janowi, który jest w kadrze, ale także całej ekipie.

Z pewnością jednymi z bardziej oryginalnych życzeń są te, które złożył grający w Miedzi Legnica Meksykanin Santiago Naveda Lara. Gdy jego klubowy kolega Olaf Kobacki życzył powodzenia w Katarze – Meksykanin dodał po hiszpańsku „ale nie w meczu z Meksykiem”.

Prawie dwuminutowy filmik kończą właśnie życzenia Filipa Bednarka, którzy trzyma zaciśnięte kciuki na szczęście. Oby rzeczywiście przyniosły szczęście…

Podziel się: