zatrzymany fot. policja Piła

Piła: Porwali, wywieźli za miasto i pobili młodą kobietę

Pilscy kryminalni zatrzymali pięć osób podejrzanych o pozbawienie wolności i pobicie młodej kobiety. Sprawcy przemocą zabrali kobietę z domu, wywieźli samochodem na obrzeża miasta i tam pobili.

W połowie listopada policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu i pozbawieniu wolności młodej mieszkanki Piły. Kobieta została porwana z domu, przemocą wsadzona do samochodu, wywieziona za miasto i dotkliwie pobita. Sprawcy w swoim działaniu byli niezwykle bezwzględni, jak ustalili funkcjonariusze. Z uwagi na charakter sprawy oraz bardzo poważne zarzuty, sprawą natychmiast zajęli się pilscy kryminalni. Po kilku godzinach od zawiadomienia policjanci ustalili podejrzanych.

Łącznie do sprawy zatrzymano pięć osób. Dwaj mężczyźni oraz kobieta usłyszeli zarzuty pobicia, a także pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem. Zatrzymana pilanka dodatkowo odpowie za posiadanie 75 gramów marihuany, które zostały znalezione w jej mieszkaniu. Śledczy będą również ustalać, jaki udział w całej sprawie miała pozostała dwójka zatrzymanych.

Sąd Rejonowy w Pile na wniosek policji i pilskiej prokuratury 23 listopada zastosował wobec trójki podejrzanych areszt na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwa grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

KPP Piła, el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze