Piła: Policja zatrzymała poszukiwanego dwoma listami gończymi. Na weselu

43-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy był poszukiwany dwoma listami gończymi, bo nie stawił się do odbycia kary więzienia, został zatrzymany na… przyjęciu weselnym.

Policjant z Komisariatu Policji w Wyrzysku w czasie wolnym ustalił, że na przyjęciu weselnym w Kaczorach będzie przebywał mężczyzna, który od kilku miesięcy jest poszukiwany dwoma listami gończymi w celu osadzenia w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Kiedy funkcjonariusz doprecyzował szczegóły i potwierdził, że faktycznie poszukiwany jest obecny na przyjęciu, wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego, Patrolowo – Interwencyjnego oraz z posterunku policji w Ujściu przystąpili do działania.

Przed godziną 22.00 na salę, gdzie trwała impreza, dyskretnie weszło kilku funkcjonariuszy i wyprowadzili poszukiwanego, w taki sposób, aby nie zakłócić przyjęcia weselnego i nie przestraszyć gości. Na szczęście zatrzymany zachował się spokojnie i nie próbował uciekać. Kilka najbliższych lat spędzi teraz za więziennymi kratami.

KWP, el

Dodaj komentarz

avatar