Narkotyki Piła, fot. policja

Piła: Obwoźny handlarz… narkotykami

Prawie 60 porcji substancji psychotropowych w samochodzie i w domu, przygotowane do dystrybucji – wszystko to pilscy policjanci znaleźli u pewnego mieszkańca gminy Wyrzysk.

25 stycznia br. policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku pełnili służbę na terenie swojej gminy. W godzinach porannych funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Sprawdzając dokumenty kierowcy, w pewnym momencie mundurowi zauważyli, że jest zbyt nerwowy jak na zwykłą kontrolę drogową. I postanowili sprawdzić, czym też się tak denerwuje.

Okazało się, że rzeczywiście miał się czym denerwować. Policjanci znaleźli w samochodzie blisko 20 porcji narkotyków w postaci amfetaminy, a kolejny nielegalny towar znajdował się w mieszkaniu mężczyzny. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli blisko 60 porcji amfetaminy. Substancje psychotropowe zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 31-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.

KWP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze