szpital specjalistyczny Piła, fot. SS w Pile

Piła: Koronawirus w szpitalu!

Jedna z położnych pilskiego szpitala, jak się okazało po zrobieniu testów, jest zakażona koronawirusem. Oddziały ginekologiczno-położniczy oraz neonatologiczny są zamknięte do 17 maja.

W pomieszczeniach obu zamkniętych oddziałów trwa właśnie dezynfekcja, jak informuje dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Pile, jednak pozostałe oddziały pracują normalnie. Jak udało się ustalić, zakażenie nie miało miejsca na terenie szpitala. Potwierdzają to zresztą wyniki pozostałych testów – a pobrano próbki od 76 osób. Wszystkie wyniki jak dotąd są ujemne.

Jak zapewnia szpital, nie mają się czego obawiać także pacjentki, które już opuściły placówkę. Położna nie uczestniczyła ostatnio w porodach.

el

2
Dodaj komentarz

avatar
Pracownik szpitala
Pracownik szpitala

Odbierała dyrektor kłamie próbuje zataic prawdę

Piotr
Piotr

O jejku jaka sliczna Mam tez suczkę 2 letnią znalezioną wyxhudzoną w lesie Jest taka cudowna teraz i b.wierna i nie wyobrazam sobie,gdyby mi zgineła! Widac ze ten psiaczek tęskni miał chyba kochającego pana!Ale gdyby nie znalazł się właściciel bo moze byc to ta druga zła wersja (pozucenie) To przygarne tego smutasa napewno! Tel 505147417 I proszę o informacje gdy znajdzie się własciciel!! (Nocka z głowy!!)