Pies zakopany żywcem w Poznaniu. Policja szuka właściciela

poszukiwany właściciel psa fot. policja Poznań

Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia psa znalezionego w lipcu tego roku na Franowie. Został zakopany żywcem. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzęciem i szukają jego właściciela.

Przypomnijmy, że 15 lipca osoba spacerująca po terenach zielonych przy ulicy Franowo zauważyła zakopanego w ziemi psa. Zwierzę jeszcze żyło, ale mimo szybkiej pomocy niestety, nie udało się go uratować – musiało zostać uśpione.

Teraz policjanci opublikowali zdjęcia psa, ponieważ poszukują właściciela czworonoga.
– Jak wynika ze zgromadzonego przez śledczych materiału związek z tą sprawą może mieć młoda kobieta w wieku około 18 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole – informuje mł. asp. Marta Mróz z zespołu prasowego poznańskiej policji. – Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie, trzymając psa na smyczy.

Wszyscy, którzy wiedzą, kim jest ta osoba lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12.

Podziel się:

Ostatnio dodane: