Ostrów: Reksio – nowy współpracownik prezydent Beaty Klimek

Reksio i prezydent Beata Klimek fot. prt scr
Jest spokojny, szybko się zaprzyjaźnia i w urzędzie poczuł się jak w domu. Oto Reksio, najnowszy współpracownik prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek.

Współpracownikiem nazwała go sama prezydent, która zaprzyjaźniła się z Reksiem podczas swojego pobytu w ostrowskim schronisku dla zwierząt. Z powodu panujących mrozów prezydent zadecydowała, że Reksio, który nie jest już najmłodszy i najzdrowszy, spędzi je w ciepłym urzędzie.
„Pojechaliśmy dziś po niego w busie załadowanym po sufit potrzebnymi w schronisku kocami, ręcznikami, pościelą, poduszkami i plandekami” – napisała w mediach społecznościowych. – „To efekt zbiórki, jaką przeprowadziliśmy wśród naszych urzędników. Bardzo serdecznie dziękuję Wam na okazane serce. Jestem też niezwykle wdzięczna wszystkim tym ostrowianom, którzy w potrzebie w ostatnich dniach wsparli schronisko”.

Reksio najpierw przeszedł wizytę u psiego fryzjera – a później czysty i wyczesany pojechał do urzędu.
„Szybko zadomowił się w naszym urzędzie i skradł serca pracujących tu osób” napisała prezydent Beata Klimek. – „Jest wdzięczny za każdą pieszczotę i miłe słowo. Gorąco Was z Reksiem pozdrawiamy i przypominamy, że w schronisku nadal jest wiele piesków, które oczekują naszej pomocy. Zachęcam wszystkich do zapewnienia im choć czasowej opieki. Szczególnie w czasie, gdy pogoda nie rozpieszcza. Odwdzięczą się Wam bezwarunkową miłością”.

UM Ostrów Wlkp.