Ostrów: Pędził 166 km na godzinę w terenie zabudowanym! (WIDEO)

radiowóz fot. policja

Rekordzistę zatrzymali policjanci z ostrowskiej drogówki, w tym z grupy Speed, w Sławinie przed godziną 20.00. W terenie, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km, jechał z prędkością 166 km na godzinę…

W ciągu ostatnich kilku dni policjanci z ostrowskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy kilku kierującym, którzy jechali znacznie szybciej niż pozwalają przepisy. 166 km na godzinę to najnowszy rekord.

Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli – okazał się nim 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy na trzy miesiące i ukarali go mandatem karnym, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Niewiele gorszy wynik odnotowali w przypadku 26-latka z powiatu ostrzeszowskiego – ten pędził alfą romeo blisko 130 km na godzinę. A 59-latek kierujący hyundaiem, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 126 km na godzinę. Z kolei 59-letnia kobieta z powiatu ostrzeszowskiego, kierująca VW Polo, w ogóle nie miała prawa jazdy – zostało zatrzymane na trzy miesiące za przekroczenie przez nią prędkości w obszarze zabudowanym. Teraz będzie musiała poczekać na swoje prawo jazdy pół roku.

https://www.facebook.com/PolicjaOstrowWielkopolski/videos/1498452077158404/

Podziel się:

Ostatnio dodane: