sobota, 24 lutego, 2024

Ostatnia dyskoteka w kultowym lokalu. “Jesteśmy w szoku”

Manhattan Club Czekanów na początku stycznia ogłosił zamknięcie i zaprosił fanów na ostatnią dyskotekę. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania właścicieli lokalu.

Przypomnijmy: klub postanowił się zamknąć po 28 latach działalności, bo zainteresowanie dyskotekami maleje z roku na rok, a w tak dużym lokalu musi się bawić naprawdę wiele osób, by prowadzenie działalności się opłacało. Były takie sobotnie imprezy, na których bawiło się po 10 tysięcy osób, jak wspominają właściciele klubu. Obecnie trudno zebrać nawet jedną piątą tej liczby.

Dlatego szefostwo klubu zdecydowało o jego zamknięciu, ogłosiło to na firmowym profilu na Facebooku – zaprosiło fanów na pożegnają imprezę. Zainteresowanie nią przekroczyło najśmielsze oczekiwania.
“Kochani w związku z waszymi licznymi pytaniami odnośnie rezerwacji loży na ostatnią naszą imprezę” – czytamy na profilu klubu. – “Niestety, zostały tylko 4 loże na balkonie, 2 os. – 3 szt , 3 os.- 1 szt.
Reszta loży została już zarezerwowana, jesteśmy w szoku. Postanowiliśmy również, ze nasza impreza zacznie się już od godziny 20:00 tak jak to miało kiedyś miejsce”.

Pożegnalna impreza Manhattan Club Czekanów odbędzie się 27 stycznia.

Źródło: Manhattan Club Czekanów
Strona głównaOstrów WielkopolskiOstatnia dyskoteka w kultowym lokalu. "Jesteśmy w szoku"