Osiem nowych biletomatów pod Poznaniem. Gdzie je znajdziemy?

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, Mennica Polska S.A. uruchomiła w maju osiem nowych biletomatów stacjonarnych w miejscowościach powiatu poznańskiego. Gdzie teraz będzie łatwiej kupić bilet albo doładować kartę PEKA?

Automaty biletowe pojawiły się w gminie Suchy Las w Biedrusku (przystanek Park), Złotnikach (przystanek Stacja), w gminie Tarnowo Podgórne w Przeźmierowie (ul. Rynkowa u wylotu ul. Kościelnej), w gminie Kleszczewo w Gowarzewie (budynek OSP Gowarzewo), w gminie Rokietnica w Rokietnicy (dworzec kolejowy), w gminie Kórnik w Kórniku (ul. Śremska 28), w gminie Zaniemyśl w Zaniemyślu (ul. Poznańska w Zaniemyślu), w gminie Komorniki w Komornikach (na zewnątrz budynku Domu Kultury REMIZA, ul. Grunwaldzka nr 565).

W nowych automatach można kupić lub przedłużyć bilety okresowe na sieć na karcie PEKA, przedłużyć bilet okresowy na trasę – ale wyłącznie na taką samą trasę i ten sam okres obowiązywania, jak poprzedni bilet na trasę – doładować tPortmonetkę na karcie PEKA oraz kupić tradycyjne papierowe jednorazowe bilety czasowe lub bilety krótkookresowe. Płacić w nich można wyłącznie za pomocą kart płatniczych.

Podziel się:

Ostatnio dodane: