kontrola fot. policja

Nowy Tomyśl: Wypadek pod Cichą Górą. Kierowca miał 3 promile alkoholu!

Stracił panowanie nad autem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Po przebadaniu przez policję okazało się, że ma nie tylko 3 promile alkoholu, ale też aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Policjanci z Nowego Tomyśla wiele już widzieli, ale takie przypadki – na szczęście – zdarzają się im rzadko. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i na łuku drogi wypadł z szosy uderzając w przydrożne drzewo.

Gdy na miejsce dotarła policja, okazało się, że pechowy kierowca sam wydostał się z rozbitego samochodu i nie chce pomocy strażaków ani pogotowia ratunkowego. Nie chciał także pomocy policji, ale badaniu trzeźwości musiał się poddać – i ono wykazało 3 promile alkoholu u kierowcy. Wyjaśniło też, czemu tak się wzbraniał przed jakąkolwiek pomocą…

Sprawdzenie dokumentów kierowcy ujawniło jeszcze jeden ciekawy fakt – otóż mężczyzna ma obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a mimo to wsiadł za kierownicę, i to pod wpływem alkoholu… Teraz sprawa trafi do sądu i kierowcę czekają znacznie poważniejsze konsekwencje niż zakaz prowadzenia pojazdów.

el

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze