Nowy spot PiS wyśmiewający opozycję

Andrzej Duda fot. UMP
Najważniejsza jest dobra współpraca w sytuacjach kryzysowych, co Prawo i Sprawiedliwość niejednokrotnie już udowodniło – twierdzą autorzy nowego spotu reklamowego PiS. Jego hasłem jest “Praca, nie kłótnie” – ale mocno uderza w opozycję.

Spot został przygotowany na potrzeby kampanii wyborczej Andrzeja Dudy i znajdziemy w nim sukcesy Prawa i Sprawiedliwości: obniżenie wieku emerytalnego, 500 plus i trzynastą emeryturę. PiS podkreśla też, jak szybko udaje im się uchwalać ważne ustawy i skutecznie walczyć z pandemią.

W drugiej części spotu pojawia się pytanie: “A co ma do zaoferowania opozycja?” – a odpowiedź na nie jest ciągiem prześmiewczych i zmanipulowanych obrazów z wypowiedziami liderów: Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Adama Szłapki, Borysa Budki i Rafała Trzaskowskiego, który pojawia się wyjątkowo często. Jest tu też płaczący Szymon Hołownia i wypowiedź żony Władysława Kosiniaka-Kamysza o tygrysie. Dostało się również Senatowi, a na zakończenie pojawia się dramatyczne pytanie, jakiego modelu współpracy chcą Polacy: czy skutecznej współpracy prezydenta z rządem, czy ciągłych kłótni. Współpracę gwarantuje, oczywiście, Andrzej Duda.

el

❗ Praca, nie kłótnie ❗ ??Zobacz najnowszy spot i udostępnij! ?

Opublikowany przez Prawo i Sprawiedliwość Sobota, 30 maja 2020

Podziel się: