Nowy inwestor w Poznaniu poszukuje pracowników

Podziel się!

Conectys, firma outsourcingowa z Rumunii, otworzyła swoje biuro w Poznaniu. Do końca roku chce zatrudnić 100 pracowników, także na stanowiskach kierowniczych.

Conectys jest dużym dostarczycielem usług zewnętrznych. Oferuje swoim klientom outsourcing, multijęzyczną obsługę i wsparcie techniczne przez całą dobę. Firma ma swoje siedziby w 8 miejscach na całym świecie: w Rumunii, Belgii, na Tajwanie, Filipinach i w USA. Zatrudnia ok. 2 tysięcy pracowników, którzy obsługują klientów w 35 językach. Poznańskie biuro jest pierwszym w Polsce – do końca roku firma chce w nim zatrudnić ok. 100 osób.

– Wybraliśmy Poznań ze względu na jego doskonałe zaplecze – mówi Arnold Cobbaert, CEO Conectys. – Znajduje się tu wiele uniwersytetów i uczelni, które przyciągają młodych i zdolnych ludzi z całej Europy. To zapewnia nam wykwalifikowaną i – dzięki obecności w mieście wielu innych firm – doświadczoną kadrę. Istotne jest też lotnisko, które zapewnia bezpośrednie połączenia międzynarodowe. To wszystko gwarantuje, że Poznań jest dobrym miejscem na dalszy rozwój firmy.

Poznańskie biuro Conectys mieści się w biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi 43, ale firma planuje w najbliższych miesiącach przeprowadzkę do nowej siedziby. Uroczyste otwarcie tymczasowego biura odbyło się w piątek.

– Cieszę się, że wybraliście właśnie Poznań – mówił Bartosz Guss, zastępca prezydenta Poznania. – Nasze miasto skutecznie wspiera inwestorów. Wierzę, że i tym razem współpraca będzie doskonała.

Pracę w Conectys mogą znaleźć osoby posługujące się biegle językiem polskim oraz językami obcymi: angielskim, niemieckim lub rosyjskim. Firma szuka moderatorów treści, specjalistów ds. obsługi i wsparcia klienta, a także kadry zarządzającej średniego lub wyższego stopnia.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.conectys.com/careers.html

Autor: UMP


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar