sobota, 24 lutego, 2024

Nowe drzewka na Wydziale Chemii UAM. “Zazieleniło się u nas jeszcze bardziej”

Dzięki inicjatywie profesora Pawła Skowronka Wydział Chemii UAM wzbogacił się o nowe drzewka. “Ekologiczna metamorfoza na Wydziale Chemii UAM!” – pochwalił się wydział w mediach społecznościowych.

Na profilu Wydziału Chemii UAM na Facebooku można podziwiać drzewka już w nowej przestrzeni.
“Mamy ogromną radość podzielić się z Wami fantastyczną nowiną! Zazieleniło się u nas jeszcze bardziej, a wszystko dzięki niezwykłej inicjatywie Profesora Skowronka oraz życzliwości dyrekcji likwidowanego centrum handlowego Malta” – wyjaśniają pracownicy. – “Na terenie naszego Wydziału pojawiły się nowe drzewka, które nie tylko dodają uroku naszej przestrzeni akademickiej, ale także stanowią symbol zobowiązania do troski o środowisko. Serdecznie dziękujemy dyrekcji centrum handlowego Galeria Malta za przekazanie nam drzewek, które wcześniej zdobiły przestrzeń handlową, a teraz będą ozdabiać naszą uczelnię. To piękny przykład, jak wspólne działania mogą przynieść pozytywne zmiany i ułatwić nam dbanie o nasze otoczenie”.

Przypomnijmy, że Galeria Malta jest przeznaczona do rozbiórki, a chętni mogli po raz ostatni wejść do budynku 17 grudnia ubiegłego roku.

Źródło: Wydział Chemii UAM
Strona głównaPoznańNowe drzewka na Wydziale Chemii UAM. "Zazieleniło się u nas jeszcze bardziej"