Nowa sieć sklepów wchodzi do Polski. Także do Poznania!

fot. unsplash (zdjęcie ilustracyjne)

Właśnie rozpoczęli poszukiwania pracowników i lokalizacji na swoje sklepy w sześciu polskich miastach, w tym w Poznaniu. Niemiecka sieć dyskontów Woolworth jeszcze w tym roku otworzy pierwsze sklepy w Polsce.

„Rozwijamy się tak szybko, jak żaden inny dom towarowy w Niemczech” – informuje Woolworth na swojej stronie. – „Rozpoczęliśmy działalność w 2010 r. od 158 domów towarowych – obecnie posiadamy ponad 500 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych. Teraz planujemy wystartować także w Polsce!”.

Sieć informuje o poszukiwaniach odpowiednich lokalizacji w centrach miast i galeriach handlowych o powierzchni do 1200 metrów kwadratowych z zapleczem do 200 metrów. Szuka także pracowników, w tym kierowników sklepów – na stronie wymienia, na jakie stanowiska mogą się już zgłaszać kandydaci.

Jak informuje portal retailnet.pl, Woolworth ocenia swój potencjał w Polsce na 400 sklepów. Pierwszy z nich ma zacząć działać w maju 2023 r. w Krakowie, w parku handlowym Atut, kolejny sklep ma zostać otwarty w Łodzi, a w ciągu roku ma ich powstać od 15 do 25 w takich miastach jak Warszawa, Katowice, Zielona Góra i Poznań.

Woolworth oferuje poza odzieżą damska, męską i dziecięcą także artykuły wyposażenia domu, elektronikę, dekoracje i zabawki. To kolejny sklep z taką ofertą na polskim rynku po Pepco, Dealz, Action czy Tedi.

Podziel się:

Ostatnio dodane: