piątek, 1 grudnia, 2023

Nieznajomy mężczyzna zaczepiał dziecko na przystanku. Sprawą zajmuje się policja

Mieszkańcy Komornik ostrzegają się nawzajem na forum gminy – chodzi o mężczyznę, który zaczepiał dziewczynkę czekającą na przystanku w Walerianowie na autobus. “Proszę ostrzec swoje dzieci!” – napisali.

Informację o zaczepianiu dziewczynki zamieściła jej matka. Według niej nieznajomy mężczyzna namawiał dziewczynkę, żeby wsiadła do jego samochodu, obiecywał, że jej coś pokaże. Gdy dziecko nie reagowało, podjechał bliżej, ale w końcu wystraszył się i odjechał. “Proszę ostrzec swoje dzieci!” – napisała kobieta na forum.

Sprawą zajmuje się policja. Małgorzata Meloch z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu powiedziała Głosowi Wielkopolskiemu, że policja otrzymała takie zgłoszenie. Nieznany mężczyzna miał oferować dziewczynce stojącej na przystanku, że ją podwiezie, a gdy odmówiła, odjechał. Funkcjonariusze rozmawiają teraz ze świadkami zdarzenia, sprawdzają też, czy samochód nagrała któraś z kamer monitoringu. Policyjne patrole będą także częściej patrolować okolice przystanku i szkoły.

Źródło: Głos Wielkopolski
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoNieznajomy mężczyzna zaczepiał dziecko na przystanku. Sprawą zajmuje się policja