Nastolatka wyskoczyła z okna. Jej matka usłyszała zarzuty

fot. Depositphotos (zdjęcie ilustracyjne)

Nastoletnia dziewczynka wyskoczyła z okna trzeciego piętra jednego z bloków przy ulicy Cymsa w Gnieźnie. W mieszkaniu była jej matka – była pijana i została zatrzymana przez policję.

Do wypadku doszło 23 kwietnia przed południem, jak informuje portal „gniezno24”. Gdy służby dotarły na miejsce, znalazły leżącą przed blokiem dziewczynkę. Żyła, udzielono jej pierwszej pomocy i zabrano do Wielkopolskiego Centrum Pediatrii w Poznaniu.

W mieszkaniu, z którego wyskoczyło dziecko, była jej matka – i jak sprawdzili policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, była pod wpływem alkoholu. Została zatrzymana przez policję i przewieziona na komendę.

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie poinformowała, że dziewczynka przeżyła, choć jej obrażenia są bardzo ciężkie. Matka dziecka usłyszała zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad osobą nieporadną ze względu na wiek, co doprowadziło do targnięcia się na własne życie. Prokuratura nie chciała podać więcej informacji ze względu na dobro dziewczynki.

Podziel się:

Ostatnio dodane: