17-latek przechodzący przez ulicę Przemysłową przejściem dla pieszych został potrącony przez samochód osobowy. Z urazem nogi trafił do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło 11 grudnia około godziny 8.00 rano, na wysokości Komendy Miejskiej Policji, jak informuje portal „LM”. 17-latek przechodził przez jezdnię, gdy potrącił go samochód osobowy. Pieszy doznał urazu nogi i został przewieziony do szpitala.
Policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku.